Kolorowa Dwójka

Uczniowie w żółtych ubraniach

Nowy Samorząd Uczniowski przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Sokołowie Podlaskim wpadł na ciekawy pomysł ożywienia barwami codziennych dni braci szkolnej.

W porozumieniu z dyrekcją szkoły ustalono, że raz w miesiącu będzie kolorowy dzień. Pierwszy odbył się w piątek 25 października. Wybrano kolor jesieni – żółty. Wśród ubrań jarzyły się żółte koszulki, bluzki, bluzy, kamizelki skarpetki. Dziewczęta przyozdobiły włosy żółtymi spinkami, kokardami i gumkami. W czasie przerw korytarze szkolne wyglądały jakby promienie słońca zawitały w progi naszej szkoły. Do inicjatywy uczniów przyłączyli się również nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Te dzień wniósł w nasze życie wiele radości oraz umożliwił dzieciom oderwanie się od obowiązku noszenia mundurków szkolnych. Jednocześnie uczniowie mogli wykazać się pomysłowością i kreatywnością.
Z niecierpliwością i ciekawością czekamy na listopadowy kolorowy dzień!