Przeżyj „Noc Strachów” w Kinie „Sokół”

Plakat informacyjny

Dwa najlepsze horrory tego roku: „Blair Witch” i „Zanim się obudzę”na „Nocy Strachów”! Zapraszamy 29 października (sobota) o godz. 19:00 do Kina „Sokół”!

W programie:

  • dwa filmy
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym konkurs na najmroczniejsze przebranie
  • barek z przekąskami i napojami
  • mocne wrażenia i skoki adrenaliny

Bilety (35 zł) już w sprzedaży w kasie kina.

BLAIR WITCH

Film producentów takich horrorów jak „The Ring”, „Naznaczony”, „Wizyta”.

Grupa studentów wyrusz do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać… Kontynuacja jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina.

horror, USA 2016, 90 min, od lat 15

 

ZANIM SIĘ OBUDZĘ

Młode małżeństwo, po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Jessie i Mark robią wszystko, by stworzyć dziecku kochającą się i szczęśliwą rodzinę. Szybko okazuje się jednak, że Cody, który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również… Rodzinę zaczynają nawiedzać wyśnione przez chłopca demony. Jessie i Mark zrobią wszystko, by dotrzeć do źródła lęków syna, zanim ich życie zmieni się nie do poznania.

horror, USA 2016, 97 min, od lat 15