Leśna Kraina świętuje Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolaki podczas występu

Są  takie dni w roku, które budzą ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka.To oni są wielkim skarbem dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

        Dzień Babci i Dziadka to także moment, w którym powinniśmy chociaż na moment zastanowić się, co zawdzięczamy swoim Dziadkom, czego mogliśmy się od nich nauczyć i kiedy w naszym życiu byli szczególnie potrzebni. To często oni kultywują rodzinne tradycje i podtrzymują pamięć o wartościach.

      Dnia 22 stycznia w Leśnej Krainie gościliśmy ukochane Babcie i drogich nam Dziadków. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Leśnej Krainy Pani Ewa Zakrzewska, która podziękowała wszystkim za liczne przybycie podkreślając jednocześnie ogromną rolę, jaką pełnią Babcie i Dziadkowie w życiu każdego z nas.

      Przybyli goście mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących tańce, wiersze i piosenki. Przedszkolaki w ten sposób mogły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom podziękować za cierpliwość, opiekę i czas, jaki im poświęcają. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek  oraz wspólne zabawy.

Atmosfera była uroczysta i  podniosła. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Składamy gorące podziękowania kochanym Babciom i Dziadziusiom za przybycie do Leśnej Krainy. Mamy nadzieję, że to święto na długo zapadnie w sercach  naszych kochanych gości.