Drogie Dzieci, z okazji Waszego święta życzę Wam, aby uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy. Niech każdy dzień przynosi mnóstwo niesamowitych przygód, szalonych zabaw oraz pięknych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Miejcie w sobie odwagę, aby mierzyć wysoko, spełniać marzenia i z pasją rozwijać swoje niezwykłe talenty.
Wasza energia i uśmiech są największą dumą naszego miasta!
Burmistrz
Miasta Sokołów Podlaski
Iwona Kublik

Copyright © 2000-2025 Miasto Sokołów Podlaski.