Z okazji Dnia Samorządowca składam wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie i działania na rzecz naszej lokalnej społeczności.
Życzę Państwu wielu sukcesów, satysfakcji z pracy, zdrowia oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych inicjatyw.
Dziękuję za wszystko, co robicie dla naszego miasta i mieszkańców!
Burmistrz
Miasta Sokołów Podlaski
Iwona Kublik

Copyright © 2000-2025 Miasto Sokołów Podlaski.