Michalina Siniakowska najlepsza w turnieju szachowym!
6 maja 2026 r. sześcioro uczniów naszej szkoły reprezentowało „Czwórkę” podczas XI Turnieju Szachowego organizowanego w MSCDN w Siedlcach. W zawodach uczestniczyło aż 113 uczniów klas II, III i IV z całego regionu siedleckiego.
Nasi reprezentanci zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności i świetną znajomość królewskiej gry. Partie były niezwykle emocjonujące, a rywalizacja o miejsca na podium trwała do ostatniej rundy.
Największy sukces odniosła Michalina Siniakowska, która zdobyła I miejsce oraz złoty medal w kategorii klas III, potwierdzając, że uczniowie „Czwórki” należą do najlepszych młodych szachistów w regionie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!




Copyright © 2000-2025 Miasto Sokołów Podlaski.