Dwa lata współpracy i działań samorządowych

Drugi rok kadencji Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Iwony Kublik, to czas intensywnych działań inwestycyjnych, rozwoju wydarzeń kulturalnych oraz odpowiedzialnych decyzji budżetowych.

Wspólnie z Radą Miejską kontynuowano realizację ważnych inwestycji dla mieszkańców, wspierano lokalne inicjatywy oraz rozwój miasta.

To również szczególny czas dla Radnych Rady Miejskiej, którzy obchodzili również drugą rocznicę pełnienia swojej funkcji samorządowej.

Dziękujemy za zaangażowanie, współpracę i działania na rzecz mieszkańców Sokołowa Podlaskiego.