Dofinansowanie Młodzieżowej Rady Miasta oraz boiska w SP 6!

Dziś Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Iwona Kublik podpisała umowy z Województwem Mazowieckim dotyczące dofinansowania ważnych przedsięwzięć realizowanych na terenie miasta.

Wsparcie finansowe w łącznej kwocie 349 000 złotych zostało przyznane na działalność Młodzieżowej Rady Miejskiej Sokołów Podlaski oraz realizację inwestycji związanej z boiskiem przy Szkole Podstawowej nr 6 w Sokołowie Podlaskim.

Pozyskane środki umożliwią dalszy rozwój inicjatyw skierowanych do młodzieży, a także poprawę infrastruktury sportowej służącej dzieciom, młodzieży oraz mieszkańcom miasta.

Miasto Sokołów Podlaski konsekwentnie pozyskuje środki zewnętrzne na realizację działań wspierających rozwój edukacji, aktywności społecznej i infrastruktury publicznej.

Dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie oraz dobrą współpracę na rzecz rozwoju Sokołowa Podlaskiego.

foto:  - mazowsze 2 1