Zakończenie przedszkola w MP3

galowo ubrane przedszkolaki podczas odcinania symbolicznych wstążek

„Przedszkola czas już minął i tak jakoś smutno…”. W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe uroczystości pożegnania sześciolatków z grup Wiewiórki i Muchomorki.

Były to dni wyjątkowe, radosne, pełne wzruszeń. Skończył się bowiem 4–letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Każda z uroczystości rozpoczęła się wspaniałym tańcem Poloneza. W przepięknych strojach starszaki dostojnie zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, artystyczne, aktorskie i recytatorskie. Występy zachwyciły wszystkich zabranych. Zewsząd słychać było gromkie brawa. Wiele wzruszeń dostarczyło wszystkim odcinanie wstążek symbolizujących rozstanie z przedszkolem.

Po części artystycznej przyszedł czas na rozdanie pamiątkowych dyplomów i upominków dla dzieci oraz podziękowań dla Rodziców. Uroczystości uwieńczył przepyszny tort. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu. „Jeśli tęsknota mnie ogarnie, kiedy już będę uczniem w szkole – to znajdę wyjście, wiem co zrobię: przyjdę odwiedzić swoje przedszkole…”.