Gala Mistrzów w SP3

Grupowe zdjęcie laureatów z panią dyrektor i panią burmistrz.

17 czerwca w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość – GALA MISTRZÓW. Uczniowie otrzymali medale za osiągnięcia w roku szkolnym 2023/24.

Na naszej gali mieliśmy zaszczyt gościć Panią Burmistrz Iwonę Kublik, Naczelnik Wydziału Edukacji, Panią Annę Misiutę oraz pana Grzegorza Mieczkowskiego.

Uroczystość rozpoczęliśmy hymnem szkoły „List do Mikołaja Kopernika”, który zaśpiewały dzieci z chóru. Następnie wysłuchaliśmy szkolnych recytatorów, muzyków, tancerzy, śpiewaków. Całość uświetniła część wręczenia Medali Mistrzów. Medale były wręczane w 12 kategoriach. Pani Dyrektor, Katarzyna Sikorska, wręczyła ponadto Medal pani Burmistrz, Iwonie Kublik, dla pierwszej kobiety Burmistrza w historii miasta Sokołów Podlaski.

Na zakończenie Mistrzowie wraz zaproszonymi gośćmi wykonali pamiątkowe zdjęcie.