Dzień Dziecka i bajkowe laboratorium w MP3

dzieci w różnobarwnych koszulkach bawią się w kółeczku

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to czas wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Świętowaliśmy przez dwa dni.

Jednego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były konkursy, zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną, tańce z pomponami, lody, kiełbaski upominki. We wtorek natomiast Rada Rodziców zafundowała wszystkim dzieciom warsztaty z robienia Slimów. Po raz kolejny odwiedziło nas „Bajkowe Laboratorium ”. Dzieci kreatywnie bawiły się własnoręcznie zrobionymi slimami. Było wybieranie dodatków, mieszanie, rozciąganie, układanie różnych wzorów, czyli wspaniała zabawa. Na pożegnanie dzieci otrzymały własnoręcznie zrobione slimy. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń, będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.