Park’n’Roll & Motoserce 2024 za nami

Burmistrz Miasta Iwona Kublik z płaskorzeźbą od Gryf MC

25 maja w Parku Przemysłowym Sokołów odbyła się kolejna edycja PARK’n’ROLL & MOTOSERCE. Impreza, współorganizowana przez miasto i Gryf MC Poland, której głownym celem jest zbiórka krwi, odbywa się w Sokołowie od 2015 roku.

Krwiobus pracował w godzinach 9:00 – 13:00, równolegle trwała zbiórka eksponatów do Izby Pamięci Sokołowa Podlaskiego. O godzinie 14:00 na sokołowskie ulice wyruszyła parada motocyklowa, na zakończenie której złożono kwiaty pod pomnikiem cichociemnych w Parku Przemysłowym. Rozpoczęły się konkursy motocyklowe i pokazy jazdy ekstremalnej motocyklem. Równolegle można było podziwiać zgromadzone motocykli zabytkowe pojazdy, albo zdecydować się na kilkuminutowy lot śmigłowcem ponad miastem.

Po godzinie 17:00 na scenę wkroczył zespół Rokker, rozgrzewając publiczność przed koncertem Nocnego Kochanka. W międzyczasie Gryf MC złożył ze sceny podziękowania współorganizatorom. Burmistrz Iwona Kublik otrzymała je wraz z życzeniami na 600-lecie miasta, w formie pięknej, drewnianej płaskorzeźby.

Koncert gwiazdy wieczoru zgromadził wielbicieli muzyki heavy metalowej, nie tylko z terenu naszego miasta. Część fanów przyjechała aż z Warszawy, by posłuchać ulubionej kapeli. W tłumie pod sceną można też było spotkać wielu sokołowskich samorządowców.