Serce dla Sokołowa

Dzieci z balonikami, na tle budynku w Parku Przemysłowym. Na trawie serduszka w barwach miejskich, ułożone w kształt flagi.

29 maja Krasnale i Wiewiórki wyruszyły do Parku Przemysłowego, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych Serce Dla Sokołowa.

Dzieci z flagami miasta i balonami utworzyły zielono – żółto – czarny korowód nawiązujący do barw Sokołowa Podlaskiego. Mijając napotkanych przechodniów z radością wręczały te kolorowe symbole podkreślając, że wszyscy jesteśmy z Sokołowa Podlaskiego.

W pięknej scenerii Parku Przemysłowego przedszkolaki odśpiewały Hymn Leśnej Krainy, aby podkreślić tożsamość z naszym miastem. Krasnale i Wiewiórki wysłuchały „Legendy Sokołowskiej”, a także udały się na wirtualny spacer po Sokołowie.

Korzystając ze słonecznej pogody dzieci z radością chwyciły za pędzle i kolorowe farby, aby wykonać plakaty Serce Dla Sokołowa. Na świeżym powietrzu, przedszkolaki wykazały się pomysłowością i twórczym zapałem. Na dużych arkuszach papieru pojawiły się kwiaty, motyle, które stanowiły tło dla ogromnego czerwonego serca. Przedszkolaki z radością wróciły do Leśnej Krainy, dekorując plakatami plac przedszkolny.

Sokołów Podlaski to nasze miasto!