Dary od Sokołowian pojechały na Ukrainę

Mer Miasta Dubno i Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski pośród paczek z zebranymi darami

W piątek 3 marca delegacja z naszego miasta partnerskiego Dubno na Ukrainie odebrała pomoc, jaką Miasto zgromadziło z pomocą hojnych darczyńców – przedsiębiorców i mieszkańców z Sokołowa Podlaskiego i powiatu sokołowskiego.

Chcę szczerze podziękować za waszą wielką pomoc udzieloną Ukrainie. Dziś miasto Dubno otrzymało od Was dary. Jestem szczerze wdzięczny Bogusławowi, całemu zespołowi, wszystkim mieszkańcom Sokołowa Podlaskiego i przyjaciołom za wasze mocne wsparcie dla naszej Ukrainy. Myślę, że razem zwyciężymy wroga i mam nadzieję, że przyjedziemy do was z podziękowaniem, tak, jak przyjeżdżaliśmy wcześniej – z pieśnią, z dziećmi, i będziemy znowu podążać drogą przyjaźni między Ukrainą i Polską. Niech żyje Polska! Sława Ukrainie!

Wasyl Antoniuk, Mer Miasta Dubno

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski gorąco dziękuje firmom i osobom, które włączyły się w zbiórkę darów:

 • Allcor Sp. z o.o. Sp.K.
 • Akcja Katolicka, Parafia Najświętszej Marii Panny
 • Aniba PRiB
 • Atutu Sp. z o.o. Sp.K.
 • Clemente S.J.
 • Dargaz
 • Elmonter S.J.
 • GAMA Rurarz, Rutkowski S.K.-A.
 • PHU TOPAZ Sp. z O.O.
 • Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych
 • Sokołowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • Alfred Michalski
 • Piotr Falaga
 • Włodzimierz Lachowski
 • Elżbieta Basa
 • Mirosław Kobus (Sabnie)
 • Ewa Koszarska

a także radnym Rady Miejskiej, pracownikom Urzędu Miasta i wszystkim pozostałym, którzy włączyli się w naszą akcję rzeczowo lub finansowo.