Zimowisko w „Czwórce”

dzieci ze szkoły podstawowej stoją na tle stawu
fot.: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4, tradycyjnie od lat, zostało zorganizowane zimowisko. Uczestniczyło w nim 60 uczniów z klas O – V. Zabawa była wspaniała, każdego dnia inne atrakcje. Warto wspomnieć chociażby zajęcia sportowe, rekreacyjne, plastyczne, muzyczne, komputerowe. Uczniowie odwiedzili Państwową Straż Pożarną, Nadleśnictwo, salę zabaw i kręgielnię YUNAVI, obejrzeli film w Sokołowskim Ośrodku Kultury. W związku z hasłem „Bezpieczne ferie” odwiedzili nas funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim oraz przedstawiciele Sanepidu.

Dzięki hojności sponsorów uczniowie mieli zapewnione codzienne wyżywienie przygotowane przez panie kucharki.

Opiekę, w ciągu tych pięciu dni, sprawowali nauczyciele naszej szkoły. Różnorodność zajęć sprawiła, że nikt się nie nudził.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Katarzyna Kudelska