Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka w MP3

Dziewczynki w kostiumach aniołków na tle zimowej dekracji

Święta Bożego Narodzenia są dla wielu z nas wspaniałym czasem radości, piękna, magii i niezapomnianych chwil w gronie rodziny. W tym roku w naszym przedszkolu w dniach od 18 do 27 stycznia, odbyły się spotkania jasełkowe połączone ze Świętem Babci i Dziadka.

Na uroczystość przybyli rodzice oraz dziadkowie naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje wprowadziły gości w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, którzy z zainteresowaniem i wzruszeniem oglądali występy swoich pociech. Mali artyści z ogromnym przejęciem odtwarzali role oraz prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania. Podsumowaniem tej pięknej uroczystości był wspólny poczęstunek zorganizowany przez nauczycieli i rodziców dzieci.