Mikołaj w MP3

dzieci w przedszkolu siedzą w kręgu
foto: Miejskie Przedszkole nr 3

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

6 grudnia 2022 roku wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością czekały na wiadomość, że Mikołaj jest już w przedszkolu. Mikołaj nie zawiódł dzieci i w godzinach przedpołudniowych odwiedził wszystkie grupy przedszkolne. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych dzieci, które po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały spotkanie z Mikołajem. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja niespodziankę – powitała Mikołaja piosenką, wierszykiem. Dzieci rozmawiały z Mikołajem i potwierdziły, że były bardzo grzeczne. Na koniec Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami i obiecał, że odwiedzi je za rok. Spotkanie z Mikołajem przyniosło dzieciom wiele radości.

Miejskie Przedszkole nr 3