Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego „A w ogrodzie jeżyk…”

Konkurs przedszkolny

Miejskie Przedszkole Nr 2 zorganizowało jesienny konkurs dla przedszkolaków z Sokołowa Podlaskiego pod honorowym patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej. W ubiegłym tygodniu odbyło się jego uroczyste rozstrzygnięcie. Na dzień rozstrzygnięcia organizatorki nieprzypadkowo wybrały przeddzień obchodów Dnia Jeża, który przypada 10 listopada. Celem konkursu było m.in. uwrażliwienie dzieci na dbałość o zwierzęta objęte ochroną.

Przed oficjalną częścią rozdania nagród dzieci z grupy Smerfy przedstawiły dla zaproszonych gości krótki występ słowno-muzyczny w roli głównej z jeżykiem. Na konkurs wpłynęło 30 prac z miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Jury w składzie: Pani Urszula Marcinkowska Dyrektor MP2, Pani Magdalena Kwasik reprezentująca Nadleśnictwo Sokołów Podlaski oraz Pan Piotr Marciniak artysta, plastyk, pracownik Sokołowskiego Ośrodka Kultury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce Marianna Rozner z MP4 oraz Zuzanna Wrotnowska z MP2
II miejsce Aleksandra Jelińska z MP2
III miejsce Aleksandra Stefańska z MP3 oraz Iga Łach z PSP1

oraz wyróżnienia: Joanna Ryciak z MP5, Alicja Stanasiuk z Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka”, Malwina Mateusik z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids, Alan Kisieliński z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy. Pisemne podziękowania za udział i zaangażowanie w konkursie dostali członkowie jury oraz placówki biorące udział w konkursie. Po zakończeniu wręczania nagród wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek.

Prace konkursowe można oglądać na wystawie zorganizowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w terminie 15-30 listopada 2022r.

Miejskie Przedszkole Nr2