Zaproszenie na konferencję dla przedsiębiorców

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim oraz Starostwo Powiatowe w Węgrowie zaprasza w dniu 20 października 2022 roku na Konferencję pt. „Wsparcie inwestycyjne Przedsiębiorców z powiatu sokołowskiego i węgrowskiego – Nowe rozwiązania” skierowaną do Przedsiębiorców z terenu powiatu sokołowskiego oraz węgrowskiego.

zaproszenie na konferencję w formie graficznej

Podczas spotkania Prezes Zarządu SSSE S.A. Leszek Dec zaprezentuje instrument wsparcia przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Inwestorzy prowadzący działalności gospodarczą w powiecie sokołowskim i węgrowskim mogą skorzystać z ulgi podatkowej nawet do 70% kosztów kwalifikowanych nowej inwestycji.

Ofertę finansową ARP S.A., skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw omówi Renata Pomorska-Grzechnik Dyrektor Centrum w Warszawie, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Marzena Szubzda – Starszy specjalista ds. projektów unijnych w Banku Gospodarstwa Krajowego – przedstawi instrumenty wsparcia przedsiębiorców oferowane przez BGK.

Konferencja odbędzie się 20 października o godz.12.00 w Starostwie Powiatowy w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski.

Informacja na stronie SSSE SA