Trawnik Coolturalny

Co tydzień spotykamy się w letnie wieczory organizowane na trawniku przy Sokołowskim Ośrodku Kultury. Wydarzenia na Trawniku Coolturalnym są jedną z najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji w naszym mieście. Niemal każdy dorosły odbiorca znajdzie dla siebie coś interesującego.

Spotkania na Trawniku Coolturalnym są jednymi z najbardziej wyczekiwanych, dzięki nim lato w mieście jest pełne atrakcji i dostępne dla każdego.

zobacz aktualny repertuar wydarzeń plenerowych TUTAJ

Herbatka dla seniora

Impreza na Trawniku zaczyna się w czwartek o godz. 18:00, kiedy to sokołowscy seniorzy mają czas na swoją „herbatkę”. Plenerową scenę zajmują wówczas grupy artystyczne osób 60+. Co tydzień mamy okazję posłuchać zespołów: Złote Lata, Sokołowscy Bardowie, Seniorynki oraz zaproszonych gości. Na scenie nie tylko rozbrzmiewa muzyka ale zdarzają się również występy kabaretowe, które również cieszą się wielkim uznaniem publiczności.

Koncerty na Trawniku

W piątkowe wieczory zapraszamy na koncerty w wykonaniu artystów związanych z sokołowską sceną muzyczną lub tych, którzy z sentymentem na nią powracają, a także gości spoza Sokołowa. Nasze plenerowe koncerty są bardzo różnorodne – rockowe, popowe, jazzowe czy soulowe. Są zespoły i soliści, koncerty duże i kameralne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Dobrej muzyki na Trawniku można wysłuchać siedząc w naszych wygodnych, kolorowych leżakach.

Kino na Trawniku

Po muzyce nadchodzi czas na dobre kino. Scena zmienia się w kino plenerowe, a leżaki zajmują sokołowscy kinomaniacy. W pogodne wakacyjne piątki na Trawniku Coolturalnym czeka na Was porcja dobrego kina pod chmurką! Na dużym ekranie prezentowane są największe filmowe hity ostatnich lat, jest czas na śmiech, wzruszenia i dreszczyk emocji.