III Sokołowska Gra Miejska – zgłoszenia do 18. maja

aktualizacja

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Hufiec ZHP Sokołów Podlaski oraz Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ całe rodziny, grupy przyjaciół i wszystkich lubiących dobrą zabawę do udziału w III Sokołowskiej Grze Miejskiej „Moje Miasto – Miasto Przygód”. Gra odbędzie się 22 maja (niedziela) o godzinie 11.00 przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Zgłaszać należy się do 18 maja mailowo na adres: rodzinnagramiejska@gmail.com. Przy zgłaszaniu swojej rodziny – patrolu należy podać liczbę uczestników, nazwę patrolu, imię, nazwisko i telefon kontaktowy patrolowego – opiekuna. Gra odbywać się będzie na terenie naszego miasta i polegać na przechodzeniu z punktu (miejsca) do punktu (miejsca) wylosowanego na starcie. W wyznaczonych punktach  harcerze będą informować o zadaniu do wykonania przez dany patrol. Gra jest przede wszystkim zabawą.

Organizatorzy zapewniają pogodę, wspaniałą rozrywkę, dla wszystkich biorących udział w grze niespodziankę a dla zwycięzców puchary!