Audycje muzyczne dla przedszkolaków i uczniów z placówek oświatowych z Sokołowa Podlaskiego

W środę 6 kwietnia br. rozpoczęły się audycje muzyczne dla zaproszonych do Szkoły Muzycznej gości, którymi byli przedszkolaki oraz uczniowie z placówek oświatowych z Sokołowa Podlaskiego.

W dniu 6 kwietnia Szkołę Muzyczną odwiedzili przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sokołowie Podlaskim, 7 kwietnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokołowie Podlaskim, a 13 kwietnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim oraz będący na miejscu uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim.

Dzieci zapoznały się z placówką, która kształci młodych artystów. Zgromadzeni Goście, ciepło przywitani przez Panią Dyrektor Anetę Mroczek, w skupieniu wysłuchali audycji w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej i byli zafascynowani ich umiejętnościami. Dzieci miały okazję zobaczyć salę koncertową oraz poznać i obejrzeć z bliska instrumenty: fortepian, akordeon, gitarę, skrzypce, flet, klarnet, trąbkę i saksofon. W tych dniach uczniom towarzyszyły niezwykłe przeżycia, które rozbudziły wśród przybyłych dzieci zainteresowanie muzyką.

Po przerwie świątecznej czekają kolejne występy dla uczniów z sokołowskich szkół.

Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Podlaskim