Nauczyciel z pasją MP5 i MP3

wspólne zdjęcie obu lareatek

Edunation to przestrzeń edukacyjna, którą tworzą ludzie z pasją. To organizator największych wydarzeń branży edukacyjnej w Polsce. Dlatego bycie prelegentem podczas organizowanych przez jej założycieli wydarzeń to niebywały zaszczyt i wyróżnienie.

Anna Przesmycka-Krysiak – nauczycielka języka angielskiego w Miejskim Przedszkolu nr 5 im. Kubusia Puchatka oraz Miejskim Przedszkolu nr 3 reprezentowała nasz region w dwóch e-konferencjach. W bieżącym roku szkolnym był to największy festiwal wiedzy eduOctoberfest 2021. Podczas jednego miesiąca odbyły się 62 sesje on-line, których inspiracje podzielono na siedem ścieżek tematycznych. W całe przedsięwzięcie zaangażowanych było 40 prelegentów. Tylko w ubiegłym roku tego typu wydarzenie obejrzało 1500 uczestników.  Podczas „Dziecięcego wtorku” miała miejsce sesja „Jesienne bajanie na moim dywanie”. Druga prezentacja odbyła się w ramach „Pomysłowego czwartku”, a tytuł sesji to „Papier, plastik i druciki – sprytne plastyczne triki (od zbieracza do wizjonera”).

Rok wcześniej, podczas e-konferencji Uczę Dzieci 2020, Anna Przesmycka-Krysiak w ramach ścieżki dla nauczycieli języków obcych zaprezentowała sesję „Bajeczki z leśnej półeczki, czyli storytelling” oraz „Drama w nowoczesnej odsłonie”.

Dla obu placówek to zaszczyt mieć w swoich szeregach tak ambitnych i pełnych pasji nauczycieli, a wszystko to dla naszych milusińskich.