Finał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny w ZSCKR

Zjęcie uczestników zawodów na podium

W piątek 8 października w Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaskim odbył się finał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny.

W finale uczestniczyło 19 drużyn wyłonionych wcześniej spośród 59 szkół w zawodach strefowych. W rywalizacji drużyn męskich zwyciężył zespół ZSCKR Powiercie. Drugie miejsce zajął ZSCKR Brzostowo, a trzecie ex aequo ZS CKR Sokołów Podlaski oraz ZS CKR Brzostek. Wśród drużyn żeńskich zwyciężył ZS CKR Rzemień, przed ZS CKR Jabłoń i ex aequo ZS CKR Lututów oraz ZS CKR Sejny.

W kategorii mix na najwyższym stopniu podium stanęli zwyciężyli gospodarze, przed ZS CKR Sichów i ex aequo ZS CKR Żarnowiec / ZS CKR Korolówka Osada.

W dekoracji zwycięzców uczestniczył Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Bogusław Karakula.