XIV Integracyjne Spotkania Muzyczno-Taneczne

XIV Integracyjne Spotkania Muzyczno-Taneczne

10 września odbyły się XIV Integracyjne Sokołowskie Spotkania Muzyczno-Taneczne. Organizatorem Spotkania, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez naszego miasta, był Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim.

Współorganizatorami byli Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Sokołowie Podlaskim oraz Sokołowski Ośrodek Kultury. Za przybycie dziękujemy placówkom Środowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Tchórzewie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowych Litewnikach, a także Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sokołowie Podlaskim. Za pomoc przy organizacji dziękujemy druhom z OSP „Cukrownia” Sokołów Podlaski, firmie Safeglass Sokołów Podlaski, A&W Moda Sokołów Podlaski oraz Pani Agnieszka Woźniak z uczniami ze szkoły podstawowej w Przywózkach. XIV Integracyjne Sokołowskie Spotkania Muzyczno-Taneczne były dofinansowane ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

fot./ Sokołowski Ośrodek Kultury
opracowanie: Organizator