Vito Bambino w Sokołowie Podlaskim

plakat zapowiadający koncert

5 września (niedziela) w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert VITO BAMBINO! Tegoroczna letnia trasa koncertowa wokalisty zespołu Bitamina przebiega przez Sokołów Podlaski!

Vito Bambino
Polski wokalista o bardzo charakterystycznym głosie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 roku i od tamtej pory regularnie publikuje nowe utwory.

Różnorodność i wielokulturowość – to cały Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski. Mieszka od dziecka w Niemczech, tam został aktorem filmowy, telewizyjnym i teatralnym. W 2008 roku wraz kolegą stworzył Bitaminę. Kolejnym krokiem w karierze Mateusza było powołanie do życia muzycznego alter ego, czyli Vito Bambino. Jego piosenki, podobnie jak w Bitaminie, są intymne, delikatne, z tekstami pełnymi życiowych prawd.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Kaśka Sochacka czy Kwiat Jabłoni. Jest gwiazdą tegorocznego Męskiego Grania. W 2020 roku ukazał się jego pierwszy solowy album “Poczekalnia” z którego pochodzą single “Bunkrów nie ma”, “Rampage”, “Oddaj (feat. Natalia Szroeder)” oraz “Last Puff”.

* data: 5 września 2021* start: 18:00* miejsce: Sokołowski Ośrodek Kultury | Sokołów Podlaski | ul. Wolności 27

bilety
* cena: 60 zł – parter | 50 zł – balkon*

* sprzedaż: poniedziałek-piątek 8:00-15:00 | sekretariat SOK, wtorek-niedziela 15:00-21:00 | kasa kina