Nagłówki

Tydzień otwarty online, czyli „Spotkajmy się z Ogińskim”!

Tydzień otwarty online "Spotkajmy się z Ogińskim"

Dnia 25 kwietnia br. w Szkole Muzycznej I stopnia im. M.K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim miał odbyć się „Dzień Otwarty” adresowany do wszystkich zainteresowanych nauką na instrumentach w Szkole Muzycznej. Niestety, pojawienie się w kraju epidemii COVID-19 zamknęło nie tylko „Dzień otwarty”, ale i drzwi wszystkich szkół i instytucji kulturalnych w Polsce.

W związku z tym, sokołowska szkoła muzyczna otwiera drzwi i zaprasza na tydzień otwarty online pod nazwą „Spotkajmy się z Ogińskim”. Uczniowie sokołowskiej szkoły muzycznej, którym w obecnej sytuacji brakuje muzykowania na żywo, przygotowali wiele atrakcji. Będzie to przede wszystkim okazja do zobaczenia i usłyszenia instrumentów, na których możliwa jest nauka w szkole.

Podczas spotkań będzie można m.in. rysować przy dźwiękach muzyki, słuchać miniaudiobooków czytanych przez Uczniów, poznać patrona szkoły, zasady jej funkcjonowania, obejrzeć salę koncertową, a przede wszystkim zapoznać Uczniów i ich zdanie na temat nauki w szkole muzycznej.

Od 18 do 24 maja, czyli od poniedziałku do niedzieli, zapraszamy na profil szkoły na Facebooku „Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokołowie Podlaskim”. Tydzień otwarty online, czyli „Spotkajmy się z Ogińskim”!

Szczegółowy harmonogram wydarzenia na fanpage’u szkoły oraz na stronie internetowej www.szkolaoginskiego.pl

Rekrutacja do sokołowskie szkoły muzycznej trwa, wniosek można złożyć online, a termin składania wniosków został przedłużony do 31 maja.