Drugi rok z rzędu 100 młodych biegaczy z „ Dwójki” w Biegu Niepodległości

Uczniowie podczas Biegu Niepodległości

W jubileuszowym X Biegu Niepodległości, podobnie jak w latach ubiegłych, udział wzięli uczniowie sokołowskiej „Dwójki”.

W organizowanej po raz pierwszy na terenie Parku Przemysłowego imprezie sportowo – rekreacyjnej, która jest jedną z form uczczenia 101 rocznicy odzyskania niepodległości na starcie stanęła rekordowa liczna grupa przeszło 100 młodych ludzi w wieku od 7 do 14 lat, co stanowiło prawie ¼ wszystkich uczestników. Szczególnie cieszy udział dużej grupy najmłodszych uczniów z klas I – III. Chociaż aura nie była sprzyjająca, nie zniechęciło to amatorów biegania do wzięcia udziału w okolicznościowej imprezie.

W Biegu Niepodległości udział jest nie mniej ważny od sportowego współzawodnictwa, dlatego wszyscy jego uczestnicy zasługują na słowa uznania. Cieszą oczywiście miejsca na podium reprezentantów naszej szkoły, ale serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy stanęli na starcie i ukończyli zmagania z dystansem.

Robert Jaszczuk