Ach ten Broadway!

foto: Plakat informacyjny - wydarzenie fejs ach ten broadway

Musical od zawsze zachwyca widzów, szczególnie wystawiany na deskach sceny. 8 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się premiera kolejnego projektu Voci Cantati pt. “Ach ten Broadway!”.

Tym razem będą to najpiękniejsze utwory musicalowe w broadway’owym stylu, pochodzące m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji.  Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco!

  • Akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego
  • Przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
  • Gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio

Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek.  Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych. Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: „Moniuszko Znany – Nieznany” (opracowania klasyczne i współczesne), „Miłość złe humory ma”, czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, „Kto tam, czy to pan?” z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, „Jak za dawnych lat”, czyli piosenki retro oraz „Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany”. Teraz przyszedł czas na musical.

Bilety w cenie 30 zł dostępne w punkcie informacji SOK.

Sponsorem koncertu jest firma StalFa.