Piknik Rodzinny w MP3

Przedszkolaki podczas pikniku

28 maja w Miejskim Przedszkolu nr 3 odbył się Piknik Rodzinny.

Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Wszyscy razem w promieniach słońca”. Na placu zgromadziły się całe rodziny dzieci z naszego przedszkola oraz Żłobka Miejskiego.

Inauguracji imprezy dokonała pani dyrektor przedszkola Jolanta Krysiak oraz dyrektor żłobka pani Beata Nowakowska. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych i żłobka prezentując programy wokalno-taneczne. W przepięknej scenerii dzieci prezentując swoje tańce podziękowały swoim rodzicom za miłość, trud i oddanie. Gościnnie zaprezentował się nasz były absolwent Antek Linczewski w piosence Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”, jak również podopieczni pana Huberta Krasnodębskiego z PNC Dance Studio wykonując piękne układy taneczne, wśród których były dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, jak również nasi absolwenci. Dla dzieci przygotowane były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy przez współpracujących z naszym przedszkolem harcerzy z drużyn: 9 SDH „Orleta”, 91 SDH „Tanijas” i 100 SDH „Impuls” oraz zabawy z bańkami mydlanymi.

Po raz kolejny ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali wiele różnorodnych przepysznych ciast oraz czynnie uczestnicząc w organizacji pikniku. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie święta, za ich trud i starania.

Piknik zakończył się późnym popołudniem mamy nadzieję, że rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili ten wspólny czas.