Konkurs „Startuj z Mazowsza „

Plakat informacyjny

Już dziś młodzi przedsiębiorcy i twórcy innowacyjnych rozwiązań z Mazowsza mogą wziąć udział w konkursie dla startupów Startuj z Mazowsza, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, a Twoja firma tworzy innowacyjne produkty i usługi – ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś swój udział za pośrednictwem formularza:  http://bit.ly/FormularzStartujZMazowsza  lub poprzez stronę internetową: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza/ii-edycja.html. Na laureatów czekają nagrody finansowe o łącznej wartości 60 tys. złotych, doradztwo biznesowe, studia podyplomowe, a nawet wyjazd na tygodniowy program akceleracyjny do USA! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja!

https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza/ii-edycja.html. Na laureatów czekają nagrody finansowe o łącznej wartości 60 tys. złotych, doradztwo biznesowe, studia podyplomowe, a nawet wyjazd na tygodniowy program akceleracyjny do USA! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja!

https://www.facebook.com/events/1274766026013505/

Ewa Janoszka, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Delegatura w Siedlcach