Drodzy Sokołowianie,

Bogusław Karakula

Dobiegła końca rywalizacja o fotel burmistrza Miasta Sokołów Podlaski. Ze swojej strony zadbałem o to, aby konkurować na argumenty, z zachowaniem zasad szacunku i poszanowania godności moich kontrkandydatów. Wszystkim gratuluję uzyskanego poparcia i determinacji w dążeniach do zwycięstwa.

Wyborcom dziękuję serdecznie za dowód zaufania i oddanie w II turze wyborów burmistrza 4313 głosów na moją kandydaturę. Jest to najwyższe poparcie, jakie uzyskałem w wyborach w okresie 20 lat sprawowania funkcji burmistrza miasta. To wielka nagroda, ale przede wszystkim nobilitacja do jeszcze większego wysiłku w dążeniach do poprawy warunków życia w naszym mieście i jego rozwoju.

Dołożę wszelkich starań aby Państwa nie zawieść. Konsekwencja w realizacji obranego kierunku polityki rozwoju Sokołowa Podlaskiego to dla mnie sprawa honoru i najwyższej wagi. Dlatego okres najbliższych pięciu lat to czas nadchodzących realnych zmian. To przede wszystkim realizacja kluczowych dla nas i oczekiwanych inwestycji, które zmienią nieco charakter miasta i poprawią komunikację.

Dziękuję za wykazaną postawę obywatelską i udział w wyborach samorządowych.

Z wyrazami szacunku
Bogusław Karakula