III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego

Laureatka na wręczeniu nagrody

Odpowiadając na zaproszenie Samorządu Województwa Mazowieckiego Leśna Kraina wzięła udział w X edycji  konkursu „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!”. Był to konkurs o  tematyce ekologicznej przeznaczony dla placówek przedszkolnych z województwa mazowieckiego.   Tegoroczna edycja nawiązywała do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego i jego wpływu na zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza. Celem konkursu było promowanie działań podejmowanych na rzecz ochrony powietrza oraz podnoszenie świadomości ekologicznej u dzieci dotyczącej zagrożeń, jakie powoduje smog.

Dnia 14 czerwca w Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję. Leśną Krainę reprezentowała Zosia Drzewiecka z grupy WIEWIÓRKI, która zdobyła III miejscewykonując piękną pracę plastyczną. Wielką niespodzianką dla Zosi i Leśnej Krainy były cenne nagrody rzeczowe (przedszkole oczyszczacz powietrza, dzieci hulajnogi, z kolei ich opiekunowie torby sportowe). Atrakcją dla laureatów konkursu było również zwiedzanie warszawskiego Zoo, w którym mogli podziwiać egzotyczne zwierzęta.

Jesteśmy dumni, że Zosia Drzewiecka znalazła się w gronie laureatów

promując Leśną Krainę na Mazowszu.

Gratulujemy Zosi i życzymy jej dalszych sukcesów.

foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 2 200x300 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 3 300x200 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 4 300x200 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 6 300x200 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 7 300x200 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 8 300x200 foto: III Miejsce Zosi z Leśnej Krainy w Konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego - 5 300x200