Google Internetowe Rewolucje w Siedlcach

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, w trakcie którego dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia internetowe i usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy w internecie. W ramach wydarzenia będzie możliwość skorzystania ze wsparcia jednego z doradców Internetowych Rewolucji. Na podstawie analizy Twoich celów i potrzeb wspólnie ustalicie indywidualny plan działania Twojej firmy w internecie.

Uroczyste otwarcie z udziałem gościa specjalnego odbędzie się o godz. 14.30 w dniu 10 lipca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Aby wziąć udział, zapisz się na bit.ly/GoogleSiedlce.

Dołącz do Google Internetowe Rewolucje i zdobądź wiedzę z kompetencji cyfrowych! 

Internet to też Twój biznes

Czym są Internetowe Rewolucje?

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie, dzięki któremu uzyskasz wsparcie jednego z naszych doradców. Analiza Twoich potrzeb i celów pozwoli ustalić indywidualny plan na usprawnienie Twojego biznesu w internecie. Z naszego wsparcia możesz także skorzystać, jeśli dopiero myślisz o założeniu firmy. Projekt realizowany jest we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców.

Doceniam Google Internetowe Rewolucje za indywidualny i osobisty kontakt. Umożliwia skupienie się dokładnie na tych tematach, które mnie interesują – była to najbardziej produktywna godzina w tym roku.

Uczestnik projektu Google Internetowe Rewolucje

Rozwiń swoje umiejętności cyfrowe!

Internetowa rewolucja Twojego biznesu

Projekt Google Internetowe Rewolucje to:

  • 100 000 Polaków przeszkolonych z kompetencji cyfrowych;
  • od 2015 roku 30 doradców odwiedziło co trzecie polskie miasto;
  • 90% uczestników projektu Google Internetowe Rewolucje dzięki zdobytej wiedzy zaczęło bardziej efektywnie używać narzędzi internetowych;
  • co 10 firma dzięki udziałowi osiągnęła wzrost, który pozwolił zatrudnić nowych pracowników
  • 55% przeszkolonych po zakończeniu projektu jest bardziej pewnych swojej zawodowej przyszłości.

Jeśli zastanawiasz się, jak usprawnić swoje działania w internecie, dołącz już teraz do projektu Google Internetowe Rewolucje i rozwiń swój biznes!

foto: Plakat informacyjny - google ir