II Rodzinna Gra Miejska

Plakat informacyjny

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury, Hufiec ZHP Sokołów Podlaski oraz Miejskie Przedszkole nr 4 Leśna Kraina SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ całe rodziny, grupy przyjaciół i wszystkich lubiących dobrą zabawę do udziału w II Rodzinnej Grze Miejskiej „Nasze Niepodległe Miasto”. Gra odbędzie się 10 czerwca (niedziela) o godzinie 12.00 (zakończenie gry o godzinie 16.00) przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Zgłaszać należy się do końca maja mailowo na adres: gramiejska@onet.pl, do Sokołowskiego Ośrodka Kultury, Domu Harcerza i do Miejskiego Przedszkola nr 4 Leśna Kraina. Przy zgłaszaniu swojej rodziny – patrolu należy podać liczbę uczestników, nazwę patrolu, imię, nazwisko i telefon kontaktowy patrolowego – opiekuna. Gra odbywać się będzie na terenie naszego miasta i polegać na przechodzeniu z punktu (miejsca) do punktu (miejsca) wylosowanego na starcie. W wyznaczonych punktach  harcerze będą informować o zadaniu do wykonania przez dany patrol. Gra jest przede wszystkim zabawą.

Organizatorzy zapewniają pogodę, wspaniałą rozrywkę, dla wszystkich biorących udział w grze niespodziankę a dla zwycięzców puchary !

foto: II Rodzinna Gra Miejska - Plakat 2. Rodzinna Gra Miejska 2018 214x300