Licytujemy zaproszenie

Burmistrz z zaproszeniem

Zapraszamy do licytowania „Dnia pracy z Burmistrzem Miasta” w ramach Koncertu Charytatywnego „Serce dla Harcerza” PomóżMY wstać MICHAŁOWI, który odbędzie się 22 listopada 2017r. o godzinie 17.00 w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Koncert Charytatywny „Serce dla Harcerza” PomóżMY wstać MICHAŁOWI odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski p. Bogusława Karakuli, Naczelnik ZHP hm. Małgorzaty Sinicy i Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP hm. Michała Bagińskiego. Współorganizatorem koncertu jest Hufiec ZHP Sokołów Podlaski im. Janusza Korczaka, Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim oraz Sokołowski Ośrodek Kultury.

W trakcie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna przedmiotów podarowanych przez darczyńców oraz zbiórka datków do puszek. Zebrane środki finansowe będą przekazane do Fundacji AVALON – cel szczegółowy Michał Wierzbicki.

Michał Wierzbicki – instruktor Hufca ZHP im. Janusza Korczaka w Sokołowie Podlaskim – jako wolontariusz z pasją angażował się w pracę społeczną i pomoc innym. 22 lipca 2017, wskutek nieszczęśliwego wypadku podczas zabawy z dziećmi, doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa. Wiotkie porażenie czterokończynowe z zaburzeniami czucia oraz niewydolność oddechowa sprawiły, że sprawny młody człowiek z planami na przyszłość został całkowicie unieruchomiony. Przeszedł skomplikowaną operację, po której rozpoczął intensywną rehabilitację. Aktualnie Michał samodzielnie oddycha, znów zaczął mówić, nastąpiła też częściowa poprawa funkcji kończyn górnych. Michał chce żyć samodzielnie i wrócić do pełni zdrowia. By do tego doszło, potrzebuje długotrwałej i kompleksowej rehabilitacji oraz specjalistycznego zaopatrzenia ortopedycznego.

Dlatego serdecznie zapraszamy do licytowania „Dnia pracy z Burmistrzem Miasta” oraz wsparcia akcji poprzez udział w koncercie.

Więcej szczegółów na temat zaproszenia na „Dzień pracy z Burmistrzem Miasta” podczas koncertu w środę, 22 listopada. Zaproszenie obejmuje wiele spotkań i atrakcji, a na zwycięzcę licytacji dodatkowo czeka niespodzianka! Polecamy, by przede wszystkim wesprzeć Michała!