Nagrody Ubi Caritas rozdane

Liczy się człowiek...

Laureaci

W sobotę, 21 października na widowni warszawskiego Teatru Kamienica zgromadziło się blisko 300 osób – działaczy społecznych, księży, sióstr zakonnych, przedstawicieli władz.

Już po raz szesnasty zostały wręczone nagrody Ubi Caritas, które są uhonorowaniem działań charytatywnych na rzecz potrzebujących w Polsce i na świecie. Coroczna gala to ogólnopolska inicjatywa ekumeniczna Caritas Polska, prawosławnego Eleos i dwóch ewangelickich Diakonii.

Nagrody zostały wręczone w trzech kategoriach: Darczyńca, Świadectwo oraz Współpraca. Wśród nominowanych znalazł się również p. Mariusz Złotkowski z Sokołowa Podlaskiego. Pan Mariusz od ponad dwóch lat ściśle współpracuje z naszą Caritas diecezjalną. Bardzo często bezinteresownie służy swoim transportem, pomocą w naprawach budynków, poradą. Ceniony przede wszystkim za fachowość, osobiste zaangażowanie we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby.

Dyplom z rąk zastępcy Dyrektora Caritas Polska Pan Mariusz odebrał w obecności dyrektora Caritas Diecezji Drohiczyńskiej – ks. Łukasza Gołębiewskiego, Marii Smorczewskiej oraz swojej najbliższej rodziny.

Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Panu Mariuszowi za wspaniałą współpracę i liczymy na jej kontynuację.