Kino sferyczne po raz pierwszy w Sokołowie!

foto: Kino sferyczne po raz pierwszy w Sokołowie! - sferinio kino kupolo viduje 300x225Już 7 lipca do naszego miasta zawita kino sferyczne! Widzowie mają możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń.

Dlaczego kino sferyczne? To właśnie tego rodzaju film porywa dzieci w świat ciekawostek, zawiera mnóstwo niezbędnych informacji edukacyjnych, które widzowie mogą przyswoić lepiej niż podczas tradycyjnej projekcji filmu w kinie lub w telewizji. Poza tym naukowo udowodniono, że wypukły obraz oraz jasne kolory pozytywnie wpływają na ośrodkowy układ nerwowy dziecka, a także na jego stan fizjologiczny i emocjonalny.

Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy dwa seanse skierowane do dzieci w wieku 7-10 lat oraz nieco starszej widowni 11-13 lat.

Podczas seansu, na którym wyemitowane zostaną dwa filmy, w kopule dzieci siedzą lub leżą na miękkich matach. Po każdym pokazie na widzów czekają konkursy z nagrodami! Gwarantujemy dobrą zabawę!

Bilety w cenie 10 zł dostępne są w sekretariacie SOK od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!