Park’n’Roll & Motoserce 2017 za nami

Uczestnicy imprezy

13 maja 2017r. na terenie Parku Przemysłowego po raz trzeci odbyła się impreza z cyklu Park’n’Roll & Motoserce.

Jak co roku imprezę rozpoczęła zbiórka krwi w ramach akcji Motoserce, organizowanej przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W tym roku zebraliśmy 35,5 litra krwi – dwa razy więcej niż w zeszłym roku. Podczas tegorocznego Park’n’Roll & Motoserce chętni do oddania swojej cennej krwi mogli zgłaszać się do aż dwóch krwiobusów w godzinach 12.00-17.00.

O godzinie 13.00 rozpoczęła się parada ulicami naszego miasta. Uczestniczyli w niej motocykliści, offroadziści i kierowcy zabytkowych pojazdów. Po przyjeździe parady na teren Parku Przemysłowego odbył się koncert zespołu HADES. Przed konkursem siłowania na rękę Zastępca Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski, p. Krzysztof Dąbrowski, w imieniu Burmistrza Miasta oraz własnym podziękował Klubowi Motocyklowego GRYF za organizację imprezy (szczególne podziękowania dla sokołowskiej grupy GRYF MC i dla p. Huberta Boguty) oraz współorganizację Grupie Sokołowskie Klasyki i Offroad-Squad Sokołów Podlaski. Po wyłonieniu zwycięzców w konkursie siłowania na rękę na scenie zagrał zespół WYSOKIE STĘŻENIE BLUESA, a zaraz po nim uczestnicy imprezy mogli podziwiać stunt motocyklowy.

O godzinie 17.30 zagrał dla nas zespół JMS BAND, a następnie odbył się widowiskowy konkurs palenia gumy. Gwiazdą wieczoru był legendarny ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, którego świetny koncert zgromadził liczną publiczność w każdym wieku.

Dodatkowymi atrakcjami podczas imprezy były pokazy offroadu samochodowego, wystawa zabytkowych pojazdów, plac zabaw dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. W tym roku – po raz pierwszy – podczas imprezy zostały zaprezentowane motocykle z Wystawy Starych Motocykli z Drohiczyna.

Organizatorami Park’n’Roll & Motoserce 2017 byli: Miasto Sokołów Podlaski, Klub Motocyklowy GRYF MC Poland oraz Sokołowski Ośrodek Kultury.
Współorganizatorzy: Grupa Sokołowskie Klasyki oraz OffRoad-Squad Sokołów Podlaski.

Fotogaleria z wydarzenia dostępna jest tutaj.