Konkurs „Listy dla Ziemi” – wyniki

Organizatorzy konkursu pragną gorąco podziękować jednostkom oświatowym za uczestnictwo w konkursie „Listy dla Ziemi”.

Na konkurs wpłynęły 243 prace z 10 jednostek oświatowych. Komisja Konkursowa wyłoniła 12 prac nagrodzonych oraz 47 prac wyróżnionych. Spotkanie podsumowujące konkurs, połączone z wręczeniem nagród i dyplomów, odbędzie się 26 maja o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, Uczestników i Opiekunów.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu z gratulacjami dla wszystkich zwycięzców i uczestników, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursów miejskich.

Organizatorzy konkursu: Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim oraz Fundacja „Arka”.

Komisja konkursowa:
Krzysztof Dąbrowski – Przewodniczący Komisji
Agata Celińska – Członek Komisji
Marta Skrodzka – Sekretarz Komisji
Marta Leśniczuk – Członek Komisji
Ewelina Śmiejkowska – Steć – Członek Komisji

 

Wyniki Konkursu „Listy dla Ziemi”:

Kategoria wiekowa 5-6 lat:
I Miejsce – Mateusz Mikołajczuk l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 4
II Miejsce – Maja Bańkowska l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
III Miejsce – Jakub Kościukiewicz l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 3

Wyróżnienia:
1. Mateusz Kurełek l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 4
2. Adrian Chodowiec l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 4
3. Wiktoria Sawicka l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 4
4. Amelia Polak l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
5. Nina Sękal l.6 – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka”
6. Amelia Chylińska l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 5
7. Bierdziński Artur l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 5
8. Malwina Bazylczuk l.6 – Miejskie Przedszkole nr 4
9. Maja Dyoniziak l.6 – Miejskie Przedszkole nr 3
10. Julia Rozbicka l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 3
11. Maja Kazimierczuk l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
12. Michał Bilewicz l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 5
13. Mikołaj Małczuk l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 3
14. Anna Ambroziak l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 3
15. Hanna Badowska – Małyszka l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
16. Nela Sosnowska l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
17. Natalia Remiszewska l.6 – Miejskie Przedszkole nr 3
18. Iga Pawłowska l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
19. Alicja Zalewska l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 3
20. Michał Mątkiewicz l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
21. Iga Mazurczak l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 4
22. Michał Raciborski l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
23. Dawid Nowakowski l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 4
24. Artur Smolik l.6 – Szkoła Podstawowa Nr 1
25. Martyna Skorupka l.6 – Szkoła Podstawowa Nr 1

Kategoria wiekowa 7-9 lat:
I Miejsce – Piotr Smolik – Szkoła Podstawowa Nr 1
II Miejsce – Jan Salach – Szkoła Podstawowa Nr 1
III Miejsce – Aleksandra Stańska – Szkoła Podstawowa Nr 1

Wyróżnienia:
1. Julia Stańczuk – Szkoła Podstawowa Nr 1
2. Natalia Stańczuk – Szkoła Podstawowa Nr 1
3. Paweł Wojtkowski – Szkoła Podstawowa Nr 1
4. Anna Skrzeczkowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
5. Laura Aleksandrowicz – Szkoła Podstawowa Nr 1
6. Karol Turos – Szkoła Podstawowa Nr 1
7. Jakub Osiński – Szkoła Podstawowa Nr 1
8. Marta Adamczuk – Szkoła Podstawowa Nr 1
9. Marlena Uszyńska – Szkoła Podstawowa Nr 4
10. Lilianna Paprocka – Szkoła Podstawowa Nr 4

Kategoria wiekowa 10-12 lat:
I Miejsce – Maria Zakrzewska – Szkoła Podstawowa Nr 2
II Miejsce – Julia Serewiś – Szkoła Podstawowa Nr 1
III Miejsce – Eryk Częścik – Szkoła Podstawowa Nr 4

Wyróżnienia:
1. Weronika Dmowska – Szkoła Podstawowa Nr 2
2. Patrycja Wyszomirska – Szkoła Podstawowa Nr 1
3. Karolina Królak – Szkoła Podstawowa Nr 1
4. Paulina Paczuska – Szkoła Podstawowa Nr 4
5. Aleksandra Gromek – Szkoła Podstawowa Nr 4
6. Weronika Dmowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
7. Oliwia Pietkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4
8. Alicja Łukasiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4
9. Paweł Borysiak – Szkoła Podstawowa Nr 4
10. Olga Domańska – Szkoła Podstawowa Nr 4
11. Zuzanna Księżopolska – Szkoła Podstawowa Nr 4
12. Fabian Bojar – Szkoła Podstawowa Nr 2

Kategoria wiekowa 13 – 15 lat:
I Miejsce – Julia Praska – Publiczne Gimnazjum Nr 2
II Miejsce – Dominika Marchel – Publiczne Gimnazjum Nr 2
III Miejsce – Julia Brzozowska – Publiczne Gimnazjum Nr 2