Zapraszamy do współpracy sokołowskich przedsiębiorców

Karta Sokołowska Rodzina 3+

Program „Sokołowska Rodzina 3+” jest realizowany poprzez system zniżek udzielanych beneficjentom, dlatego wciąż poszukujemy partnerów zainteresowanych włączeniem się w realizację programu.

Do współpracy zapraszamy wszystkie instytucje i jednostki prowadzące działalność gospodarczą. Współpraca z partnerami, czyli podmiotami i instytucjami, które podpisały umowę z Miastem Sokołów Podlaski, opiera się o zniżki i promocje świadczone przez partnerów. Program skierowany jest do mieszkańców miasta – posiadaczy imiennych kart „Sokołowska Rodzina 3+”, wydawanych przez Miasto Sokołów Podlaski. Miejsca, w których honoruje się karty, oznaczone są logo programu.

Serdecznie zapraszamy do podpisywania umów i włączenia się w realizację programu. Z każdym partnerem programu podpisywana jest umowa, na jej podstawie partner otrzymuje promocję na stronie miejskiej, w lokalnych mediach, a przede wszystkim wśród beneficjentów programu.

Więcej informacji na temat samorządowego programu prorodzinnego oraz aktualną listę partnerów programu można znaleźć tutaj.

Kontakt w sprawie podpisywania umów partnerskich:
Promocja, rozwój i informacja
tel. 25 7817518
e-mail: promocja@sokolowpodl.pl