Piosenki z „Kabaretu Starszych Panów” i nie tylko

foto: Piosenki z „Kabaretu Starszych Panów” i nie tylko - DSC0849 300x200Ich występy pozostają w pamięci na długo. Wspaniała scenografia, doskonała muzyka, kilkanaście wybitnych osobowości… Ci, co choć raz byli na ich koncercie niemal zawsze wracają. Voci Cantati po raz kolejny pokazało co potrafi!

Tym razem kwietniowe popołudnie w towarzystwie Voci Cantati upłynęło przy dźwiękach ponadczasowych utworów z repertuaru „Kabaretu Starszych Panów”.

Siedemnaście zupełnie nowych aranżacji, w wykonaniu młodych, energicznych artystów przy akompaniamencie znakomitych muzyków z „Trochę Jazzu” – to musiało się udać!

Licznie przybyła publiczność miała okazję usłyszeć takie hity jak: „Herbatka”, „Rodzina”, „Kuplety Starszych Panów”, „Zmierzch”, „No co ja ci zrobiłem”, „We dwoje” oraz wiele innych.

Piosenki tego słynnego duetu śpiewała plejada polskich gwiazd, m.in. Irena Kwiatkowska, Barbara Krafftówna, Kalina Jędrusik, Wiesław Gołas, Mieczysław Czechowicz, Bohdan Łazuka, Jarema Stępowski, Zdzisław Leśniak czy Bronisław Pawlik. Wysoki kunszt kompozytorski i tekściarski repertuaru Panów Wasowskiego i Przybory, to źródło niekończących się odkryć i nowych interpretacji, czego dowodem był dzisiejszy koncert.

Wydaje się, że dla Voci Cantati nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną muzyczną niespodziankę w ich wykonaniu!