Walentynkowy Maraton Filmowy w Kinie „Sokół”!

02 - maraton walentynkowyWalentynkowy Maraton Filmowy to wieczór dla zakochanych oraz dla tych, którzy ten czas lubią świętować w gronie przyjaciół. Będzie bardzo zabawnie i romantycznie. Powodów do przytulania i śmiechu dostarczą Wam dwa filmy: „Dlaczego on?” i „La la land”. Tradycyjnie nie zabraknie również zabawnych konkursów z nagrodami, a w przerwie między filmami – pysznych przekąsek i napojów.

Zapraszamy 11 lutego o godz. 19:00!

Bilety są już dostępne w kasie kina:
– przedsprzedaż do 8.02. – 35 zł.
– sprzedaż od 9.02. – 45 zł.

Kasa Kina „Sokół” pracuje od czwartku do niedzieli w godz. 14:00 – 20:00.


DLACZEGO ON?
Ned, nadopiekuńczy, lecz kochający ojciec, przyjeżdża wraz z żoną ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college’u. Na miejscu musi stawić czoło swemu największemu koszmarowi – poznaje bowiem chłopaka córki, Lairda, sympatycznego, ale ekscentrycznego miliardera z Krzemowej Doliny. Konserwatywny Ned uważa, że Laird, który nie uznaje żadnych zasad, nie pasuje do jego córki i nie powinien się z nią wiązać. Wypowiada niedoszłemu zięciowi wojnę, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, bo w świecie wielkich pieniędzy Ned czuje się jak ryba wyjęta z wody.
komedia, 120 min, USA 2016, od lat 15

LA LA LAND
Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem.
Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie.
komedia / musical, 126 min, USA 2016, od lat 15