Plenerowe Kino Letnie i Voci Cantati Wieczorową Porą

Voci Cantati

W ubiegły piątek Plenerowe Kino Letnie już 4-ty raz zaprosiło Sokołowian na seans filmowy. Obietnica relaksu na świeżym powietrzu, w wygodnym leżaku, przy dobrym filmie co tydzień przyciąga duże grono widzów na teren obok Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Tym razem, do widowni kinowej dołączyła, znana i lubiana przez mieszkańców, grupa wokalna Voci Cantati, która umiliła zebranym oczekiwanie na seans. Artyści zaprezentowali utwory pochodzące z ich projektów: piosenki Agnieszki Osieckiej oraz piosenki filmowe lat ’20 i ’30 a akompaniował: Piotr Jankowski oraz Bożena Kaczmarek.

Wykonane przez nich piosenki wprowadziły wszystkich w ogólną wesołość i dobry nastrój, które spotęgował wyświetlony film pt. „Casanova po przejściach”.

Grupa zainaugurowała nowy cykl mini koncertów plenerowych pt. WIECZOROWĄ PORĄ! W każdy piątek o godz. 20:00, tj. na godzinkę przed seansem filmowym, wystąpią dla Państwa nasi lokalni artyści.

Zapraszamy na kolejny film, który odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 21.00. Wyświetlony zostanie polski kryminał w reżyserii Waldemara Krzystka „Fotograf”.

Zapraszamy do FOTOGALERII