Zagłosuj na „Jedynkę”!

Plakat promocyjny

Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga, to konkurs organizowany dla szkół podstawowych w miejscowościach poniżej 30 000 mieszkańców. Do zadań konkursowych należy m.in. stworzenie filmu o szkole i zebranie jak największej liczby fanów w głosowaniu internetowym.

Zapraszamy więc: uczniów, rodziców, absolwentów, przyjaciół naszej szkoły i wszystkie inne osoby do wspólnej zabawy w głosowanie od 1 czerwca 2016 godz.00 do 17 czerwca 2016 do godz. 23:59. Nagrodami dla szkoły mogą być: farby , sprzęt sportowy, sprzęt multimedialny, fundusze na organizację zajęć sportowych. Główna wygrana to wielofunkcyjne boisko, którego otwarcie nastąpi z udziałem gwiazdy sportu jesienią 2016 r.

Może wspólnie razem uda nam się gościć sławnego sportowca w naszym mieście na nowym, szkolnym, kolorowym boisku.

Szczegóły na stornie www.koloroweboiska.pl

Głosowanie, krok po kroku:

1. Jesteś posiadaczem adresu e-mailowego.

2. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl

3. Wybierz zakładkę – Głosuj i wyszukaj SP1 Sokołów Podlaski.

4. Oddaj na nas każdego dnia swój głos.

5. Na adres e-mailowy otrzymasz link aktywujący , wiec potwierdź głosowanie.