Przedszkolak z MP2 laureatem konkursu MINISTERSTWA ZDROWIA

Laureatka konkursu

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dzieciństwo bez próchnicy” był Departament Funduszy Europejskich w Ministerstwie Zdrowia.  Był on realizowany w ramach Projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”. W konkursie  udział wzięło blisko 250 prac. Komisja,  powołana przez Ministra Zdrowia  wybrała 20 laureatów, wśród których znalazła się  5-letnia Karolina Mróz z Miejskiego Przedszkola nr2 .  Karolina za ciekawą pracę plastyczną, wykonaną pod kierunkiem  wychowawcy Anny Skupiewskiej, otrzymała cenne nagrody rzeczowe oraz list gratulacyjny od Ministra Zdrowia .

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych przedszkolaków! Jest to nie tylko promocja naszego przedszkola, ale także regionu i Miasta Sokołów Podlaski.

Serdeczne gratulacje składamy Karolinie, jej rodzicom oraz wychowawcy i życzymy dalszych sukcesów !

            MP2