„Piosenka jest dobra na wszystko”

Plakat informacyjny

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu grupy Voci Bambini oraz Młodzieży z Voci Cantati. Wyjątkowy, bo skierowany do Rodziców, Rodzeństwa, Babć, Dziadków, Koleżanek i Kolegów z przedszkoli i szkół. Nasz Młode gwiazdy wykonają piosenki, które będą dla wielu Rodziców wspomnieniem z ich dzieciństwa, przenosząc publiczność w świat marzeń. Usłyszymy m.in. „Mydło lubi zabawę”, „Mama zadumana”, „Blues bujany”.

Koncert odbędzie się 28 października o godzinie 17.00 w Galerii „DOM” w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Voci Bambini to zespół wokalny, którego najmłodsi uczestnicy mają 5 lat, zaś najstarsi 13. To już trzeci rok działalności grupy i dzisiaj tworzy ją już ponad 30 wokalistów. Niektórzy zaczynają dopiero swoją przygodę ze śpiewem, niektórzy zdobywają już trofea i nagrody, zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Każda z sekcji Bambini, a jest ich 3, bawi się piosenką w trakcie cotygodniowych zajęć. Bawi się, ponieważ śpiew ma sprawiać radość, a nauka prawidłowej emisji i zdrowego śpiewu musi wchodzić w nawyk jako część codzienności, a nie sztuczne zachowanie sceniczne. Śpiew ma wyzwalać energię zarówno w wykonawcach jak i odbiorcach.

Zespół powstał Voci Cantati zaprasza w swoje szeregi młodzież gimnazjalną, licealną oraz dorosłych. Kierownikiem grup jest Bożena Kaczmarek.