Jubileusz 50-lecia Sokołowskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego

Uroczystości jubileuszowe

W piątek, 2 października, o godzinie 17.00 w Galerii DOM Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbyły się obchody Jubileuszu 50-lecia Sokołowskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego.

Spotkanie jubileuszowe rozpoczęło się od wystąpienia członków i osób związanych z STSK, w tym p.Krystyny Matysiak, Prezesa STSK. Przemówienie wygłosił Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, który wręczył p.Krystynie Matysiak okolicznościową tabliczkę, a podziękowania dla p.Wandy Wierzchowskiej, Prezes Honorowej STSK. Okolicznościowe dyplomy skierowane do wszystkich członków Towarzystwa od Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz od Wojewody Mazowieckiego przekazał Burmistrz Miasta, natomiast od Marszałka Województwa Mazowieckiego Dyrektor Delegatury w Siedlcach, p.Dariusz Napiórkowski. Podziękowania z rąk p.Krystyny Matysiak otrzymały osoby, które od lat wspierają działania STSK.

Po części oficjalnej zgromadzeni goście otrzymali po kawałku tortu. W Galerii DOM można było obejrzeć wystawę fotograficzną „50 lat w Dobrym Towarzystwie” i prezentację biuletynu „U nas na Podlasiu”. O godzinie 19.00 odbył się koncert zespołu „LECHaRUS”.