BCDS na obozie tanecznym

Uczestnicy obozu

W niedzielę 16 sierpnia 2015 r. dwudziestu trzech tancerzy z zespołu tańca współczesnego Black Code Dance Studio, działającego w Sokołowskim Ośrodku Kultury w Sokołowie Podlaskim, wyjechało na obóz taneczny do Ośrodka Wypoczynkowego GWAREK, położonego w centrum Mazur w malowniczej miejscowości Piękna Góra.

Codziennie uczestnicy doskonalili swój warsztat taneczny pod okiem wykwalifikowanych instruktorów m.in. Anny Hampel (taniec współczesny), Wiolety Fiuk (modern dance), Natalii Madejczyk (lyrical jazz). Tancerze skorzystali także z bogatej oferty animacyjnej, opracowanej i przygotowanej przez kadrę OW GWAREK. Podczas gry integracyjnej Team Building uczyli się współpracy w zespole, a także poznali swoje mocne i słabe strony. Zabawa w parku linowym dała możliwość przezwyciężenia swoich lęków oraz sprawdzenia siły swego charakteru w ekstremalnych warunkach. Podczas wieczornej, terenowej gry fabularnej poczuli dreszczyk emocji, nauczyli się odczytywania map i skutecznej komunikacji. W trakcie 8-dniowego pobytu tancerze odwiedzili Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, Mazurskie ZOO Safari w miejscowości Okrągłe, a także odbyli rejs statkiem po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Obóz zakończył pokaz taneczny, w którym uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania umiejętności zdobytych podczas wyjazdu.
Mamy nadzieję, że praca treningowa wykonana podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rywalizacji w nadchodzącym sezonie.

tekst: Edyta Fiuk/SOK