Piknik rodzinny w przedszkolu nr 3

Przedszkolaki

1 czerwca 2015 roku Miejskim Przedszkolu nr 3 odbył się Piknik Rodzinny. Uczestniczyły w nim całe rodziny wychowanków, a także goście – skarbnik Urzędu Miasta Sokołów Podlaski pani Grażyna Grądzka oraz sekretarz Urzędu Miasta pani Maria Truszkowska. 

Sprzyjająca pogoda wprawiła wszystkich uczestników w radosny nastrój.

Na początek uroczystości pani dyrektor Jolanta Krysiak powitała wszystkich, złożyła serdeczne życzenia dzieciom i ich rodzicom oraz życzyła udanej zabawy. Następnie przepiękną grą na klarnecie w miły i radosny nastrój wprowadził nas pan Michał Soszka .W dalszej części imprezy w cudownym wykonaniu dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoim rodzicom piosenki i tańce. Wyrażały w ten sposób jak ważnymi osobami w życiu są mama, tata, babcia, dziadek i rodzeństwo. Swoimi występami zauroczyły oglądającą publiczność. Na znak miłości i życzeń płynących prosto z serc wręczyły rodzicom niespodzianki. Na twarzach wielu rodziców widoczne było wzruszenie i duma ze swych pociech. Tego dnia przedszkolny plac zabaw zamienił się w wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Przygotowano mnóstwo smakołyków: przepyszny bigos , kiełbaski z grilla i ciasto. W naszym przedszkolu bardzo cenimy współpracę z rodzicami. Są oni partnerami w pracy wychowawczo-dydaktycznej. Niezmiernie ważna jest także integracja rodzin i społeczności przedszkolnej dlatego cieszy fakt, że rodzice z wielką energią włączyli się w przygotowanie pikniku. Na ogromną uwagę zasługuje scena przygotowana tuż przed piknikiem, która pozostanie do dyspozycji na kolejne lata. Wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu uroczystości składamy serdeczne podziękowania.

Dzień 2 czerwca upłynął już tylko na obchodach Światowego Dnia Dziecka. Obchodziliśmy go również w naszym ogrodzie przedszkolnym. Każda grupa skakała i figlowała do woli. Było radośnie, wesoło, głośno i bardzo ruchliwie, ale wszystkie głowy, kolana i ręce zadowolone i całe. Ogromną atrakcją okazały się przepyszne lody. Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze!